EXAMINE THIS REPORT ON SEKSO POZOS

Examine This Report on Sekso pozos

Examine This Report on Sekso pozos

Blog Article

– Moteris guli ant nugaros ant lovos, galva šiek tiek nuleista nuo krašto, vyras klūpi šalia lovos.

Misionieriaus poza yra viena iš lengviausiai kontroliuojamų padėčių, nes jūs atliekate visus judesius ir galite giliai įsiskverbti.

Tai lietimui ir glamonėms sukurta poza, o jeigu akto metu dar laikysitės susikibę už rankų, intymumo rodyklė šoktelės dar aukščiau.

Tai gana klasikinė oralinio sekso poza, tačiau, kad suteiktumėte šiek tiek intrigos, liepkite savo partneriui nusimesti visus drabužius, o jūs likite tik su apatiniais.

Atsigulę ant šonų veidu į conserve, partneris pakelia laisvą koją ir apglėbia ją aplink savo klubą, taip suteikdamas savo klubams prieigą prie jos makšties.

Daugeliui moterų tai bus naujiena: sekso pozos, kurios kelia didžiausią riziką užsikrėsti šlapimo takų infekcija

Jis gali padėti savo rankas ant jūsų pečių, kad padidintų savo judesių intensyvumą ir gylį.

Praktinis patarimas, jeigu bijote, kad varpa pateks giliai į gerklę: pakelkite liežuvio galiuką prie gomurio, ir taip „užtvėrę kelią“ galite glamonėti varpą burna be jokios baimės.

Kriaušės tipo figūrą turinčių moterų pilvukai yra natūraliai plokšti, o liemuo ilgas, todėl tokia apranga išryškins jūsų geriausius bruožus.

Labai svarbu nekeisti ritmo ir stimuliacijos būdo, nebent companionė pati prašo. Daugumą moterų būtent stabilios glamonės atveda į orgazmą.

Oralinis būdas Sekso pozos tinka, kai moteris klūpi vonioje priešais vyrą, kuris sėdi ant vonios atbrailos gale, atsirėmęs į sieną.

„Jeigu mylisi dvi moterys, ši pozicija leidžia viršuje esančiai partnerei stimuliuoti savo klitorį į apačioje esančios companionės sėdmenis.

 Nors itin lanksčios ir pašėlusios sekso pozos tikrai paįvairina lytinį gyvenimą, jei jūsų tikslas yra sužinoti, kas padeda pasiekti orgazmą, paslaptis slypi paprastume.

„sixty eight“ poza, kai moteris atsisėda ar atsigula ant vyro ir lytines lūpas priglaudžia jam prie veido, leidžia mėgautis tobulu oraliniu seksu. O vyras turi galimybę savo liežuvėliu laisvai klajoti po moters kūną.

Report this page