NOT KNOWN FACTUAL STATEMENTS ABOUT SEKSO POZOS

Not known Factual Statements About Sekso pozos

Not known Factual Statements About Sekso pozos

Blog Article

Nėštumo metu puikiai tinka pozos, kai moteris yra viršuje, nes taip jos pilvas išvengs spaudimo, o pajautrėję speneliai nebus bereikalingai dirginami.

Kartais prisiminimus apie karštą seksą aptemdo vienas didžiausių moters priešų – vėl prasidėjusi šlapimo takų infekcija.

Kadangi tokioje pozoje staigūs judesiai sunkiai įmanomi, belieka tik lėtai siūbuoti, stebėti vienas kitą ir mėgautis.

Šaukštelio poza idealiai tinka vėlyvosiose nėštumo stadijose ir reikalauja mažai moters pastangų. Moteris atsigula ant šono (galva galima paremti ranka). Už jos atsigula vyras ir įveda varpą. Moteris po pilvu gali pasidėti pagalvę.

Turėkite omenyje, kad net po tokio pasiruošimo jūsų spouseė pasieks orgazmą vidutiniškai po 20 minučių. Tad pasirūpinkite savo komfortu.

Tokia poza taip pat leidžia patirti intymumą ir be penetracijos. Tokiu atveju, viršuje esantis asmuo turėtų atsigulti ant savo partnerio nugaros veidu žemyn.

Tai tikriausiai apims gilų glamonėjimą ir klitorio stimuliavimą – puikią pertrauką jūsų peniui.

Irumacija – tai lytiniai santykiai, kur vietoj makšties naudojama burna. Vyras judina klubus ir taip jo varpa vis giliau patenka į loverės gerklę.

Kaip tai atlikti: Vyras guli ant nugaros sulenkęs kojas ir šiek tiek prasižergęs. Jūs sėdatės ant viršaus, viena koja turi atsidurti jam tarp kojų, o kita prie jo šono.

„Gulėdama ant nugaros, po klubais pasidėkite pagalvę. Pakelkite savo užpakaliuką ir kojas taip, kad pastarosios būtų kuo arčiau jūsų pečių. Iš šono gali atrodyti, jog jūs perlenkta pusiau“, - išbandyti šią pozą patarė Dorianas Solotas.

Vietoj to, kad leistumėte jam vienam atlikti visą darbą, pabandykite šiek siūbuoti klubais jo tempu.

Dauguma vyrų gali rasti tokią misionieriaus sekso formą, kurią lengvai išlaikytų, nepriklausomai nuo jų fizinio pasirengimo ir lankstumo.

Populiaru taip pat yra naudoti įvairius mini vibratorius – juos reikia laikyti rankose ir papildomai stimuliuoti klitorio zoną akto metu“, – patarė intymių prekių parduotuvės atstovai.

Daug moterų mano, kad norint pasiekti geresnį efektą, iš karto po lytinio akto reikia „daryti žvakę“ ir taip „nukreipti“ spermatozoidus. Tačiau tai visiška kvailystė: po Sekso pozos lytinio akto, kuris kelia nemažą fizinį krūvį, norisi pailsėti, o ne stoti ant galvos ir siekti kojomis lubų.

Report this page