5 SIMPLE TECHNIQUES FOR SEKSO POZOS

5 Simple Techniques For Sekso pozos

5 Simple Techniques For Sekso pozos

Blog Article

Dar didesnį apmaudą vyrams sukelia kitas plačiai paplitęs merginų įprotis – nuolat apimti varpą rankomis, taip apsaugant preserve nuo gilaus įsiskverbimo. Vyrams toks gestas reiškia, kad associateė sukuria ribas ir nepatiria malonumo iš oralinio sekso.

„Pozas galima keisti, atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus poreikius. Pavyzdžiui, vienas partneris gali būti viršuje, arba jūs abu galite gulėti ant šono, – pasakojo J.Kahnas. – „Šoninis“ 69 sumažina sąnariams ir kūnui tenkančią apkrovą, kadangi abu partneriai guli – nei vienam iš jų nereikia savęs išlaikyti.

Sekso metu galima pasitelkti ir kitas pozas, tačiau prieš išsiveržiant sėklai, geriausia pakeisti padėtį į tą, kurioje vyro penis bus arčiausiai gimdos – tai padidins šansus pastoti.

Leiskite savo partneriui užlipti ant jūsų, apglėbkite klubus ir įkiškite savo varpą iš vertikalios padėties.

Kalbant apie oralinį seksą, liepkite jam atsigulti ant nugaros ir į šonus išskėsti rankas ir kojas. Apsižerkite savo associateį ir žiūrėkite į Sekso pozos jo pėdas.

Kokia esate lovoje: Esate nepriklausoma ir drąsi, todėl jums tinka rizikingesnės pozos, kurių kiti vengia. Todėl rekomenduojame „Jojikės ant sėdinčio vyro“ pozą.

Orgazmui didelės įtakos turi ir jus su partneriu siejančios emocinio ryšio stiprumas. Jei judu esate labai artimi, nėra nieko geriau, nei seksas šaukštelio pozoje.

Jų pasirinkimą lemia fiziologinės ir psichologinės ypatybės, kiekviena pora pasirenka tinkamas pozas pagal savo norus ir poreikius, vieni mėgsta eksperimentuoti, kiti labiau laikosi tradicinių pozų.

Jei negalite paliesti kojų pirštų, gali tekti atsiremti į rankas arba suglausti kojas, jei negalite jų visiškai ištiesti.

Ši poza panaši į tradicinę kaubojės. Jūs atsiklaupiate ant jo, atsiremiate į jo krūtinę ir slystate aukštyn-žemyn jo šlaunimis. Tačiau jis jums padeda prilaikydamas jūsų klubus ar šlaunis.

Panaši poza kaip „Drugelio“ (moteris guli ant nugaros plačiai išskėtusi kojas ir sulenkusi jas for every kelius), bet vyras viena ranka pakėlęs koją, kad giliau įsiskverbtų, kita pats tenkina associateę ranka.

Bėda ta, kad burnos ertmės ir oro temperatūrų pokytis sukelia diskomfortą, sumažina pojūčių aštrumą, o kai kuriais atvejais gali ir nutraukti orgazmą. Be to, daugelį vyrų jaudina pati mintis sulaužyti tabu ir „baigti“ companionės burnoje.

Jei norite savo husband or wifeį pamaloninti oraliniu būdu, liepkite jam atsistoti ir išskėsti kojas. Jūs atsiklaupiate prieš jį.

Atsigulate pakėlusi kojas ir kulkšnis sukryžiavusi už savo galvos. Jis į jus įeina iš misionieriaus pozos.

Report this page