A SIMPLE KEY FOR SEKSO POZOS UNVEILED

A Simple Key For Sekso pozos Unveiled

A Simple Key For Sekso pozos Unveiled

Blog Article

Iki tol neįsivaizdavau, kaip galima suskaldyti klozetą, tačiau po vieno tokio nutikimo mano bičiulė pasakojo, kad daugiau niekuomet nesimylės „ant skylės". Tačiau jei rinkotės kokybišką santechnikos įrangą ir nesate abu su vyru antsvorio turintys žmogeliukai, tai galite išmėginti.

Tai daryti nebūtina ant lovos – galite išmėginti ne tokią vietą, kaip laiptai ar vonios kraštas.

Tai reiškia, kad jūs gulite ant šono, o ji guli ant nugaros, jos liemuo su jūsų liemeniu sudaro ninety laipsnių kampą, jos kojos užkeltos ant jūsų klubų, o jos užpakaliukas yra priekyje jūsų dubens.

pozicijoje,o moteris sėdi jo glėbyje, kojomis apsivijusi jo liemenį, o rankomis – kaklą. Lėti judesiai ir visiškas kūnų susiliejimas garantuoja stiprias emocijas.

Šiaip pastebėjau, kad vonia dažnai būna tik meilės vakaro užuomazga, pirma apšilimo stotelė. Paskui veiksmas vis tiek persikelia į miegamąjį, kur atsiduodama aistrai be jokių kilimėlių, guminių šlepečių. Nebent apsisaugojimui paimama tik kitokia gumytė :)

Šioje padėtyje moteris guli ant pilvo, pasidėjusi pagalvę po klubais, o vyras užlipa ant viršaus ir įsiskverbia iš nugaros.

Moteris atsisėda ant lovos krašto ir išskečia kojas. Vyras atsigula ant žemės ir užkelia kojas ant lovos bei apžergia moterį.

Varlės poza. Vyras atsigula ant nugaros ir praskečia kojas. Moteris atsigula ant jo taip, kad jos pėdos remtųsi į vyro pėdas.

Kaip tai atlikti: Atsigulkite ant nugaros, o visa kita padarys jūsų vyras! Tai nėra kažkas išdykusio, guess tikslas pasiekiamas. Negulėkite kaip jūros Sekso pozos žvaigždė! Veiksmą pagyvinkite, kojomis tvirtai apsivydama vyrą, gnaibydama jo spenelius ar suspausdama jo sėdmenis.

Abu partneriai atsigula ant šono, o jūsų priekis prisispaudžia prie jos nugaros, panašiai kaip glaudžiantis šaukšteliu.

Associateė gali ilgai bučiuoti savo mylimojo kaklą, šnabždėti jam gundančius žodžius. Moteris šioje pozoje jaučiasi labai artima savo partneriui, globojama ir saugi, o vyras – demonstruoja kūno tvirtumą.

Norint išbandyti šią sekso pozą, moteris turi atsiklaupti ant kelių, o tarp kojų pasidėti pagalvę.

„Ši poza leidžia moteriai kontroliuoti penetracijos gilumą ir kampą, – sakė L.Siegelis. – Ši pozicija taip pat leidžia lengviau surasti G tašką ir suteikia kontrolės tiems, kuriems patinka arba gilesnis, arba kaip tik ne toks gilus įsiskverbimas.

Tai dar viena misionieriaus pozos variacija. Tik šįkart jums prireiks kiek lankstumo ir jeigu vietoj sporto salės rinkotės pasimėgavimą maistu, tuomet, labai gali būti, teks tenkintis pagalvėle po sėdmenimis.

Report this page