RUMORED BUZZ ON SEKSO POZOS

Rumored Buzz on Sekso pozos

Rumored Buzz on Sekso pozos

Blog Article

Pripažinkime – kai su partneriu žsupportžiame meilės žaidimus, mažų mažiausiai galvojame, kiek kalorijų jų metu sudeginame. Kita vertus, jei šios malonios veiklos metu galima atsikratyti vieno kito nereikalingo kilogramo, tai tik – pliusas.

Kokia esate lovoje: Esate labai seksuali ir pasirengusi eksperimentuoti. Tad nusprendėme jums pasiūlyti kai ką visiškai kitokio: sekso pozicijų rinkinį, naudojant pratimų kamuolį. Pavadinkime šį rinkinį „Didžiojo linksmybių kamuolio“ sekso pozomis.

Vienai Vokietijos televizijos pramoginei laidai buvo atlikta apklausa, kurioje dalyvavo per a hundred žmonių. Nors seventy seven proc. respondentų nurodė, jog mylisi miegamajame, tačiau mėgiamiausia jų vieta šioje erdvėje pasirodė esantis vonios kambarys.

pozicijoje,o moteris sėdi jo glėbyje, kojomis apsivijusi jo liemenį, o rankomis – kaklą. Lėti judesiai ir visiškas kūnų susiliejimas garantuoja stiprias emocijas.

Partneris gali klūpėti šalia lovos – tokiu atveju įsiskverbimo gylis ir intensyvumas bus dar didesni.

Jūsų husband or wifeė turėtų šiek tiek atskirti kojas. Ranka suraskite jos makštį Sekso pozos ir įeikite į ją iš nugaros.

Seksologai teigia, kad tokia technika tinka moterims, kurios nepakenčia spermos skonio, nes vyrui patyrus orgazmą joks skonis nejuntamas, mat jo lyties organas yra daug giliau už skonio receptorių.

Pakėlusi užpakaliuką aukštyn numalšinsite jo jūsų ištroškusias akis, o gulint tokiu kampu jūsų liemuo atrodys lieknesnis.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 satisfiedų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra eighteen satisfiedų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

Kokia esate lovoje: Šio ženklo savininkės yra romantiškos ir mėgsta būti subtilios. Kai kitą kartą atmosfera tarp jūsų ir jūsų vyro ims kaisti, išbandykite „Stebuklingąjį kalną“.

Šioje pozoje laikytis neturėtų būti sunku, wager jei pavargtumėte, po sėdmenimis pasidėkite pagalvėlę.

Prie korseto priderinkite ilgas seksualias plonas kojines, ir antroji pusė pagalvos, jog Kalėdos šiemet atėjo anksčiau.

Pasak sekso terapeuto Jesse‘o Kahno, tokie pakeitimai puikiai tiks tiems, kurie mylėdamiesi įprastoje misionieriaus pozoje jaučia klubų ar nugaros skausmą.

Abu sekso dalyviai atsigula ant šono. Už nugaros esantis partneris, vietoje to, kad savo penį įstumtų į makštį, juo švelniai liečia moters išorinius lytinius organus.

Report this page